Loading…

Arbenita në ‘top formë’ pas lindjes, i kthehet punës si modele

  • 09/05/2021 | 10:42

Arbenita në ‘top formë’ pas lindjes, i kthehet punës si modele

Ajo solli në jetë vajzën e saj Nina.


Dhe dy javë pas, Arbenita ka nisur punën e saj me fotosesione, shkruan lajmi.net.

E këtë e tregoi vetë ajo përmes storieve të publikuara në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Modelja u pa e veshur me veshje të ngushtë me ngjyrë blu derisa i dukeshin në pah linjat e formësuara.

Ndryshe, Arbenita bashkë me Feron janë bërë prindër për herë të parë.

Theksojmë se, të njëjtit edhe janë kurorëzuar me martesë javë para lindjes së fëmijës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë