Loading…

Arbenita pëson një ndryshim në trup, modelja ka diçka për të thënë

  • 26/11/2020 | 21:36

Arbenita pëson një ndryshim në trup, modelja ka diçka për të thënë

Modelja Arbenita Ismajli është bërë e njohur për publikun për shkak të lidhjes me reperin Fero, por edhe për format e saj elegante.


Arbenita së fundi ka poastuar në “Instagram”, një foto ku shfaqet në dy forma të ndryshme.

Në foton e krahut të majtë ajo duket pak më e shëndetshme, ndërsa në foton e djathtë shihet qartë rënia në peshë.

Arbenita ka shtuar se ndryshimi e ka prekur edhe në shëndetin mendor.

“Humbja e peshës më ndikon kaq shumë në shëndetin mendor! Por besoj se disi duhet të pranoj sesi trupi im ndryshon ndonjëherë”, shkruan modelja.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë