Loading…

Arbenita publikon momente intime me Feron nga pishina

  • 23/05/2020 | 08:06

Arbenita publikon momente intime me Feron nga pishina

Arbenita është përmalluar për Feron.


Arbenita Ismajlin dhe Feron i ndau pandemia, ngase po qëndrojnë larg njëri-tjetrit gjatë kësaj periudhe.

Si reperi ashtu edhe modelja, kohë pas kohe ndajnë imazhe pranë njëri-tjetrit, duke treguar haptas mallin që po ndiejnë.

Së fundi, Arbenita publikoi një foto në përqafim të Feros në pishinë, duke thënë se po i mungon ai.

“Përmendni personin që po ju mungon tani”, ka shkruar ajo sipër fotografisë, ndërsa nuk mungoi as komenti i Feros.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë