Loading…
Arbër Bytyqi tregon se me kë e ka të vështirë të punojë |VIDEO
  • 22/10/2018 | 17:48

Arbër Bytyqi tregon se me kë e ka të vështirë të punojë |VIDEO

Ai është një prej grimierëve më të mire shqipëtarë dhe janë pikërisht talenti dhe duart e Arbër Bytyqit ato që i bëjnë vajzat e showbizz-it shqiptar të shndërrijnë si në skenë apo dhe në klipe.


Dhe është mëse normale që ai njeh një anë të tyren që shumë nuk e njohin.

Në një instervistë për Prive grimieri ka zbuluar se Nora Istrefi është këngëtarja me të cilën ai e ka patur më të thjeshtë për të punuar, e ndërsa një prej më të vështirave është Enca.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë