Loading…

Arbër Zeneli pritet të rikthehet këtë javë

  • 18/02/2020 | 12:47

Arbër Zeneli pritet të rikthehet këtë javë

Arbër Zeneli ishte shumë i pafat në fillimin e sezonit teksa u dëmtua rëndë në sfidën kualifikuese të Kosovës për Euro 2020 ndaj Malit të Zi.


Dëmtimi në ligamente bëri që futbollisti të mos i shmangej ndërhyrjes kirurgjikale, duke humbur një numër të madh ndeshjesh.

Megjithatë, tashmë Zeneli është në hapat e fundit dhe rikthimi i tij pritet të bëhet këtë javë, së paku në bankën rezervë.

Të rejat e fundit nga Franca konfirmojnë se Zeneli pas plot 262 ditësh do të grumbullohet këtë të diele me Stade de Reims në ndeshjen kundër Saint-Etienne

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë