Loading…

Arbëri eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

  • 25/01/2022 | 23:07

Arbëri eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Arbëri është eleminuar nga shtëpia e famshme Big Brother VIP me votat e publikut dhe më nuk do të jetë më pjesë e kësaj shtëpie.


Arbëri i ka dhënë fund aventurës në këtë shtëpi.

Në nominim ishin Arbëri dhe Monika.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë