Loading…

Arbërie Nagavci flet në emër të Vjosa Osmanit: Jam e gëzuar që nuk do të bëhet pjesë e këtij turpi

  • 03/06/2020 | 10:47

Arbërie Nagavci flet në emër të Vjosa Osmanit: Jam e gëzuar që nuk do të bëhet pjesë e këtij turpi

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga VV, Arbërie Nagavci ka thënë se nuk do ta drejtojë seancën e sotme, dhe se është e lumtur që pjesë e ktij turpi siç e ka quajtur ajo, nuk do të bëhet pjesë e as Vjosa Osmani, shkruan Gazeta Metro.


Nagavci për T7 ka thënë se seanca e sotme është seancë e turpit dhe se nuk pranon që të bëhet pjesë e një skenari të tillë.

“Kjo seancë është seancë e turpit, dhe unë jam e gëzuar që zonja Osmani nuk do të bëhet pjesë e këtij turpi. As unë s’mund të jem pjesë e këtij skenari të trupshëm”, ka thënë Nagavci.

Ndryshe, Vjosa Osmani më herët deklaroi se në seancë do të merret vesh nëse do ta drejtojë ose jo./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë