Loading…

Argjentina Ramosaj tani me këngë në gjuhën angleze

  • 30/11/2020 | 18:46

Argjentina Ramosaj tani me këngë në gjuhën angleze

Pas bashkëpunimit me Young Zerkën, Argjentina Ramosaj ka publikuar një këngë solo.


Kësaj radhe, këngëtarja solli një projekt pa videoklip, kënduar në gjuhën angleze.

Kënga quhet “Ëho Am I” dhe ju mund ta dëgjoni të plotë në linkun më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë