Loading…

Argjentina ‘vulos’ fitoren ndaj Meksikës, por goli i Enzo Fernandez nuk duhet humbur

  • 26/11/2022 | 21:51

Argjentina ‘vulos’ fitoren ndaj Meksikës, por goli i Enzo Fernandez nuk duhet humbur

Argjentina ka shënuar edhe golin e dytë kundër Meksikës me anë të mesfushorit, Enzo Fernandez, transmeton Gazeta Metro.


Ai në minutën e 87’të pas një goditje maestrale nga brenda zonës nuk i la gjasa portierit të njohur, Guillermo Ochoa, që të intervenoi.


Më herët, për Argjentinën kishte shënuar sulmuesi i PSG’së, Lionel Messi.

Argjentina ndeshjen e parë e kishte humbur ndaj Arabisë Saudite (1-2), ndërsa Meksika kishte barazuar me Poloninë (0-0). /gazetametro.net

MEESSSIIIIII, shënon super gol dhe kalon Argjentinën në avantazh

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë