Loading…

Arian Konomi i drejtohet Borës: Ke shpëtuar nga Donaldi

  • 14/01/2022 | 20:47

Arian Konomi i drejtohet Borës: Ke shpëtuar nga Donaldi

Opinionisti ishte i ftuar në ditëlindjen e moderatores.


Ai i uroi gjithë të mirat teksa i dha edhe një këshillë, shkruan lajmi.net.

Duke u pyetur nga moderatorja se cila është këshilla që i jep, Arian Konomi u përgjigj: “I kam thënë, ndoshta ti se kupton por ke shpëtuar nga shumë gjëra duhet të ndjehesh me fat për këtë gjë, por edhe duhet ta kuptosh këtë gjë”, tha ai.

Ndryshe, disa këshilla tjera iu dhanë edhe nga këngëtarja, Semi Jaupaj, Xhensila Myrtezaj, autorja e Përputhen, Olsa Muhameti e shumë tjerë.

Theksojmë se, Bora mbushi 30 vjet me 9 janar

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë