Loading…

Arilena Ara ngacmon ndjekësit duke theksuar të pasmet

  • 27/09/2021 | 08:54

Arilena Ara ngacmon ndjekësit duke theksuar të pasmet

Këngëtarja ka publikuar imazhin joshës me bikini.


Arilena Ara është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar imazhe të ndryshme nga përditshmëria apo jeta profesionale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)


Së fundi këngëtarja zgjodhi që përmes publikimeve të reja në Instagram të shfaq linjat e përsosura trupore për të cilat punon mjaft shumë në palestër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Arilena tërhoqi vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit në bikini ngjyrë të verdhë dhe bluzën e bardhë, teksa pozonte atraktive për kamerën.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë