Loading…

Arilena Ara pushton tregun, albumi i ri përmban 12 këngë

  • 08/11/2021 | 16:40

Arilena Ara pushton tregun, albumi i ri përmban 12 këngë

Arilena Ara është një nga artistet e skenës shqiptare, që po korr shumë sukses ndonëse shumë e re në moshë.


Së fundmi, ajo ka publikuar këngët e albumit të saj të ri, “Pop Art”, në platformën muzikore YouTube.

Këngët vijnë në versionin audio dhe shumë prej tyre janë bashkëpunime me emra të njohur të skenës si Mixey, Endrit Mumajesi, 2po2, Elinel, Florent Boshnjaku, Gjon’s Tears, Darko Dimotrov dhe disa të tjerë.

Albumi “Pop Art” përmban gjithsej 12 këngë si, “Ai je”, “Aligator”, “Dance Me”, “E gjallë”, “Ëndërr”, “Ke me mungu”, “Mëkat”, “Mam”, “Murderer”, “Obsession”, “Pop Art”, “Stafeta” dhe “Thirr Policinë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë