Loading…

Ariu shfaqet në Prizren: Publikohet video, derisa ai shihet duke vrapuar

  • 14/01/2021 | 08:09

Ariu shfaqet në Prizren: Publikohet video, derisa ai shihet duke vrapuar

Ndërkohë që rrugët e malet janë të mbuluara me borë, një kafshë u pa në një fshat të Prizrenit.


Përmes një videoje të publikuar nga një media lokale, mund të shihni një ari, i cili u pa në Manastiricë.

Ai shihet teksa vrapon, ndërsa banorët e kësaj pjese, sigurisht do të jenë të rrezikuar si pasojë që kjo kafshë u rikthye dhe po sillet në afërsi të tyre.

Më poshtë video.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë