Loading…

Arjan Konomi i del në krahë Borës: Je bërë shumë elegante sot në këto ditë me atmosferë të zymtë

  • 02/12/2021 | 09:37

Arjan Konomi i del në krahë Borës: Je bërë shumë elegante sot në këto ditë me atmosferë të zymtë

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit, ishte momenti kur të gjithë fansat prisnit një ribashkim me tyre.


Por në spektaklin e së martës ishte Donaldi ai i cili bëri një deklaratë për Beatrixin.

Menjëherë pas kësaj filluan reagimet  e shumta të personazheve publike, të cilët i kanë dhënë përkrahje Borës përmes postimeve në rrjetet sociale.

Në puntatën e sotme të “Për’puthen”, Bora më të filluar emisionin mori një kompliment nga miku i saj, Arjan Konomi i cili është edhe opinionist në program.

“Je bërë shumë elegante sot me këtë veshje. Të shkon shumë dhe në këto ditë që janë me atmosferë të zymtë, që ka filluar i ftohti, që është si shi, kanë filluar gripërat, ti rrofsh që na jep energji pozitive. Të kemi prezantuesen më të mirë në Shqipëri. Një duartrokitje të fortë“, tha ai.

Bora mbrëmë pati një reagim duke ia fshirë komentin Beatrixit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë