Loading…

Arjan Konomi përfundon në spital, mësohet gjendja e tij shëndetësore

  • 28/06/2022 | 09:00

Arjan Konomi përfundon në spital, mësohet gjendja e tij shëndetësore

Analisti dhe opinionisti i njohur Arjan Konomit i është dashur që t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale.


Vetë Konomi ka shpërndarë një video në rrjetet sociale ku shprehet se për pak ka rrezikuar të humbë krahun, por thotë se ka shpresë që çdo gjë të shkojë mirë.

“Dua të ndajmë ju një fatkeqësi që më ndodhi në spitalin e Ammanit, dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale të krahut tim, të cilin desh e humba për pak por për fat të mirë ka shpresa akoma që ta kem”, thotë ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë