Loading…

Arjan Konomi tregon një ngjarje rrëqethëse gjatë luftës në Kosovë, ja si u takua me krerët e UÇK’së

  • 22/02/2021 | 10:26

Arjan Konomi tregon një ngjarje rrëqethëse gjatë luftës në Kosovë, ja si u takua me krerët e UÇK’së

Arjan Konomi, opinionisti i emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Përputhen” që në Top Chanel ishte mysafir këtë të diel në emisionin shumë të shikuar në Kosovë, Kojshia Show.


Ai në këtë emision rrëfeu për kohën e luftës në Kosovë sa kishte punuar si gazetar për mediat italiane dhe se kishte bërë shkrimin e parë në një media ndërkombëtare për UÇK’në.

Gjatë kësaj kohe, sa kishte qëndruar në Kosovë, Konomi ka takuar shumë krerë të UÇK’së.

Ai tregon edhe për takimin e tij me Ardian Gjinin, pastaj me Sami Lushtakun, Gani Gecin dhe Sylejman Selimin, për të cilët thotë se e ka shpëtuar me gjithë familje.

Për më shumë, shikoni nga minuta 50:00:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë