Loading…

Arjola Demiri bën veprimin e papritur pas deklaratës së Luizit në BBVA

  • 30/01/2023 | 22:51

Arjola Demiri bën veprimin e papritur pas deklaratës së Luizit në BBVA

Pak ditë më parë, Luiz Ejlli komentoi dhe aktoren Arjola Demiri në lidhje me lojën e saj gjatë qëndrimit në shtëpi.


Këngëtari thotë se Demiri ka qenë një lojtare fallco përgjatë gjithë kohës që ka qëndruar dhe se në lojë ka përdorur fëmijët.

Ejlli thotë se e njeh ish- bashkëshortin e aktores dhe se fëmijëve të saj nuk u ka munguar asgjë.

Kaq ka mjaftuar që Arjola të heqë Luizin nga followersat. Pasi duket se deklarata e tij nuk i ka pëlqyer aspak.

(thewriteofyourlife)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë