Loading…

Arjola Demiri e “gjen” burrin e ëndrrave në pushime

  • 07/08/2022 | 12:25

Arjola Demiri e “gjen” burrin e ëndrrave në pushime

Arjola Demiri është duke i shijuar pushimet në Bodrum.


Aktorja e mirënjohur duket se po e shijon motin e mirë derisa nuk mungon me imazhe nga atje.

Ajo është duke i kaluar këto ditë në resortin luksozë “Be premium Bodrum”.

Dhe, së fundi ka marr vëmendje me imazhet e reja ku ka pozuar krahë një busti të ciline  ka quajtur me shaka: “Burri i ëndrrave”.

Ajo dukej në formë të mirë derisa pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë