Loading…

Arjola Demiri me ‘ligjërata seksuale’: Një marrëdhënie e shëndoshë bazën e ka te seksi

  • 10/10/2021 | 15:24

Arjola Demiri me ‘ligjërata seksuale’: Një marrëdhënie e shëndoshë bazën e ka te seksi

Arjola Demiri dhe Ilir Shaqiri janë dy çiftet që kanë vazhduar lojën vendosur nga Big Brother.


Pyetjet janë nga më të ndryshmet, derisa një rreth seksit erdhi drejtuar aktores shkodrane.

“Sa i rëndësishëm është seksi për ty”, ishte pyetja për aktoren e cila nuk hezitoi të përgjigjej.

“Seksi është shumë i rëndësishëm, tepër i rëndësishëm, ekstrem i rëndësishëm. Ka të bëjë shumë. Një marrëdhënie e shëndoshë bazën e ka te seksi. Më pëlqen seksi”, tha aktorja shkodrane.

Ndryshe, gjatë kësaj bisede me Ilirin, aktorja ka folur edhe për tradhtinë e bashkëshortit të saj, të cilin e kishte falur për 6 vite me radhë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë