Loading…

Arjola zbulon vendin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri

  • 07/11/2021 | 12:11

Arjola zbulon vendin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri

Aktorja e humorit, Arjola Demiri gjithmonë është treguar e hapur për sa i përket jetës së saj personale.


Dhe së fundmi ka zbuluar detaje të reja, duke na rrëfyer se është single dhe ende nuk e ka gjetur personin e zemrës.

Në një intervistë për “Afer Party”, nëna e tre fëmijëve­ rrëfeu se vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks është në mal dhe i pëlqejnë puthjet pranë zjarrit.

Ndërsa mashkullit që do jetë në krah të saj në të ardhmen, iu drejtua duke thënë: “Kam shumë nevojë për dashuri”.

Pjesë nga intervista:

Shpenzon apo fiton më shumë para?

Arjola Demiri: Shpenzoj më shumë.

Mami e rreptë apo tolerante?

Arjola Demiri: Tolerante.

Në një lidhje apo single

Arjola Demiri:Single

I bën apo të bën më shumë surpriza?

Arjola Demiri:Kujt? (qesh) Nëse jemi në të ardhmen, do më bëjë më shumë surpriza.

Të kthehesh në 2020-ën apo tek ish i dashuri?

Arjola Demiri: Në 2020-ën.

Puthje buzë detit apo pranë zjarrit

Arjola Demiri:Pranë zjarrit

Mashkulli VIP shqiptar që kam patur dhe kam ende fiksim …

Arjola Demiri:Nuk kam patur

Vendi më i çuditshëm ku kam bërë dashuri është në …

Arjola Demiri:Në mal

Bëji një dedikim Live personi të zemrës…

Arjola Demiri:Personit të zemrës që duhet të jetë duke ardhur rrugës për tek unë i them që: “Kam shumë po shumë nevojë për dashuri”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë