Loading…
Arma sekrete e Apple për të shitur edhe më shumë iPhone |FOTO
  • 23/10/2018 | 21:03

Arma sekrete e Apple për të shitur edhe më shumë iPhone |FOTO

iPhone’t e prezantuar gjatë muajit të kaluar nga kompania gjigande Apple, morën gjithë vëmendjën.


Por, siç po duket modeli iPhone XR, i cili është me një çmim më të ulët, po e  ‘bën namin’ nga të gjitha produktet e tjera të kompanisë, transmeton gazetametro.net.

Pos çmimit, ky model ka edhe dallime të tjera nga XS dhe XS Max, por kjo nuk po e ndalon që të jetë më i shituri.

Madhësia e telefonit është më e vogël, por mjaftueshëm e madhe.

Ky telefon, nuk përfshin edhe veçorinë më të re të Apple, 3D Touch, por kjo nuk i ulë vlerën atij pasi që shumë pak persona e përdorin si veçori.

XR është pak më i rëndë dhe më i hollë se sa iPhone XS, por pos kësaj ai vjen me disa lloje të ngjyrave, të cilat e bëjnë atë edhe më të veçantë.

Madhësia, çmimi dhe bateria më e fortë janë ato që po e bëjnë këtë telefon ndër më të shiturin, nga të gjithë të tjerët që u prezantuan këtë vit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë