Loading…

Armë e sëpata për prishjen e lojës: Shkuan për biliardo, përfundojnë në spital (Video)

  • 04/04/2017 | 17:36

Armë e sëpata për prishjen e lojës: Shkuan për biliardo, përfundojnë në spital (Video)

Sipas deshmitarëve gjithçka ka filluar në klubin e lojrave

Një zënkë banale mes disa të rinjëve, ka rezultuar me dy persona të përfunduar në spital mbrëmë në Maqedoni. Sipas dëshmitarëve, njëri prej tyre ka marrë plagë me armë zjarri, ndërsa tjetri ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Sipas dëshmitarëve, gjithçka ka filluar në klubin e lojrave të fshatit Gërçec, ku një grup të rinjësh nga ky fshat, ka prishur lojën e biljardos bashkëmoshatarëve të tyre nga Saraji. Të dy grupet më pas janë takuar para shkollës fillore në Saraj, ku edhe ka ndodhur rasti.

Ekipët e policisë kanë arritur menjëherë në vendin e ngjarjes, kurse disa nga personat e përfshirë kanë përfunduar në spital, kurse dëshmitarët e rastit po merreshin në pyetje.

Nga MPB thanë se nesër do të dalin me detaje më të hollësishme për rastin./21Media

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë