Loading…

Armend Dallku vazhdon kontratën me Dukagjinin

  • 09/06/2021 | 18:06

Armend Dallku vazhdon kontratën me Dukagjinin

Klubi i futbolli Dukagjini ka zyrtarizuar marrëveshjen për vazhdimin e kontratës edhe për një vit tjetër me trajnerin Armend Dallku dhe stafin e tij.


Ky është njoftimi i plotë nga ana e klubit nga Klina:

“Sot është arritur marrëveshja në mes të klubit tonë dhe shtabit teknik që te vazhdojnë punën edhe për një vit. Drejtori sportiv sot edhe zyrtarisht është dakorduar që në bankën tonë të vazhdojnë punën e tyre, z.Armend Dallku (kryetrajner) së bashku me ndihmësit e tij, z.Artan Luzi dhe z.Agon Ramadani i cili njëkohësisht është edhe (trajner i juniorave).”

“Klubi iu dëshiron shumë suksese, dhe shpresojmë që së bashku të kemi një vit me rezultate te mira ne elitën e futbollit Kosovarë.”

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë