Loading…

Armend Thaqi ‘ylli’ i Conference League, ia publikojnë fotografinë në faqet zyrtare

  • 26/10/2022 | 12:00

Armend Thaqi ‘ylli’ i Conference League, ia publikojnë fotografinë në faqet zyrtare

Faqja zyrtare e UEFA Conference League në Instagram ka publikuar një ‘selfie’ të mbrojtësit të Ballkanit, Armend Thaqi, transmeton Gazeta Metro.


Faqja e tyre me rreth 811 mijë ndjekës ka publikuar fotografinë e golashënuesit më të mirë në grupe te suharekasit.

Ndërsa, fotografia është publikuar edhe në faqen e tyre zyrtare në Twitter.

Gjithashtu dje ishte bërë e ditur se televizioni i shtëpisë së futbollit UEFA, ka zbarkuar në Kosovë për të realizuar një storie televizive për skuadrën e Ballkanit.

Kujtojmë se më herët goli i shënuar nga mbrojtësi 30-vjeçar në ndeshjen kundër Sivasspor në Turqi ishte shpallur goli më i mirë i xhiros së tretë.

Ai po tregon performanca të jashtëzakonshme në sezonin debutues të ndonjë ekipi kosovar në grupet e Conference League, ku ka arritur të realizoi tre gola dhe ka dhuruar dy asistime. /gazetametro.net

Televizioni i UEFA’s zbarkon në Prishtinë, realizon ‘dokumentar’ për Ballkanin

‘Ta luajmë një finale të madhe në Rumani’, Thaqi: Ndeshje e vështirë, por edhe ne kemi synimet tona

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë