Loading…

Arnold Schwarzenegger godet me veturë një grua, flet e lënduara

  • 28/01/2022 | 17:16

Arnold Schwarzenegger godet me veturë një grua, flet e lënduara

Arnold Schwarzenegger është bërë pjesë e një aksidenti automobilistik me shumë automjete, duke lënë një grua të plagosur.


Mediat e huaja konfirmojnë se gjendja e tij shëndetësore është e mirë, por meraku i vetëm është gruaja e plagosur, siç tregoi një burim për “People”.

Habiba Muminova ishte një nga shoferet që pati një përplasje me makinën e Arnold-it në aksidentin e së premtes, dhe ajo i thotë “TMZ ” se ndjeu sikur po “halucinonte” kur Arnold doli nga makina.

Habiba thotë se Arnold është një nga aktorët e saj të preferuar dhe ndërsa ajo thotë, “Zoti e bekoftë”, … ajo është e ndërgjegjshme me dhimbje se kjo nuk ishte një mënyrë e shkëlqyer për ta takuar atë për herë të parë.

“ABC 7” raportoi se askush nuk është arrestuar dhe alkooli nuk besohet të ketë qenë një faktor.

Aksidenti i raportuar vjen pasi divorci i Schwarzenegger nga Maria Shriver u finalizua të martën, 10 vjet pasi ata u ndanë.

Të dy u divorcuan në Gjykatën e Lartë të Los Angeles, përmes dokumenteve gjyqësore.

TMZ ka raportuar se Arnold Schwarzenegger dhe Maria Shiver mund kenë ndarë në mes një pasuri prej plot 400 milionë dollarësh.

Marrëdhënia e tyre nisi të tatëpjetën kur u zbulua se Arnold Schwarzenegger, 74 vjeç, kishte një fëmijë me kujdestaren e dikurshme të familjes, Mildred Baena.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë