Loading…

Arratiset nga burgu dhe e sulmon fizikisht një person në Prizren

  • 12/02/2019 | 11:18

Arratiset nga burgu dhe e sulmon fizikisht një person në Prizren

Një person ka marrë lëndime të rënda trupore pasi që është sulmuar fizikisht në Prizren nga një person i cili gjendet në arrati, transmeton Gazeta Metro.


Ngjarja ka ndodhur në Rrugën ‘Ali Hajdari’ në Prizren rrëth orës 12:00.

Sipas raportit të Policisë, viktima ka marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit dhe janë duke u marrë me rastin për të cilin është i informuar edhe prokurori.

‘ Viktima mashkull K/Shqiptar ka pësuar lëndime të rënda trupore, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili gjendet në arrati. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor në spitalin rajonal në Prizren, ndërsa lidhur me rastin është informuar edhe prokurori’, thuhet ne njoftimin e policisë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë