Loading…

Arratiset një i dënuar për vjedhje nga burgu i Smrekonicës

  • 25/11/2022 | 08:40

Arratiset një i dënuar për vjedhje nga burgu i Smrekonicës

B.R i dënuar për vjedhje ka ikur nga Qendra Korrektuese e Smrekonicës. Kjo është bërë e ditur nga Shërbimi Korrektues i Kosovës.


I dënuari ishte në vuajtje të dënimit prej tre muaj e dhjetë ditë për vjedhje.

“Për largimin e tij është përgatitur letër rreshtimi dhe është njoftuar edhe Policia”, thuhet në komunikatë.

“Qendra Korrektuese Smrekonicë është institucion i tipit të hapur, në të mbahen personat me dënime të shkurta dhe personat të cilët janë në përfundim të dënimit”, thuhet në njoftimin e Shërbimit Korrektues.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë