Loading…

Arratiset si një zog i lirë për ditëlindjen e 40’të: Për herë të parë pa lejen e askujt

  • 02/12/2021 | 16:31

Arratiset si një zog i lirë për ditëlindjen e 40’të: Për herë të parë pa lejen e askujt

Një gjest i thjeshtë, por që më parë nuk mund ta bënte: Britney Spears fluturoi nga Kalifornia pa lejen e askujt për të festuar ditëlindjen e saj të 40-të . Ditëlindja e parë në liri pas shumë vitesh.


Me të në fluturimin privat ishte edhe bashkëshorti i saj i ardhshëm, Sam Asghari, i cili i bëri asaj tre surpriza të bukura: një buqetë të madhe me trëndafila, një tortë të madhe në formë B dhe fishekzjarrë. Të dy po planifikojnë dasmën.

“Të quaj luaneshë sepse e dua forcën tënde është dedikimi i të dashurit frymëzohem nga zemra jote plot dashuri, festoj buzëqeshjen tënde që më ndriçon botën. Çdo ditë ditëlindja jote mbretëresha ime”.

Pas 13 vitesh, Britney Spears është kthyer e lirë, pasi gjykata në Los Anxhelos ka hequr kujdestarinë ligjore që i nënshtronte një kujdestari çdo veprim dhe shpenzim të yllit të pop-it ndaj babait të tij Jamie.

Tani ajo më në fund do të mund të jetojë lirshëm jetën dhe pasurinë e saj, të vlerësuar në 60 milionë dollarë. Udhëtimi i ditëlindjes është vetëm fillimi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë