Loading…

Arrestimi i Agim Ademit: FFK thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

  • 22/03/2023 | 15:41

Arrestimi i Agim Ademit: FFK thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK), ka njoftuar se sot në ora 16:30 do të ketë konferencë të jashtëzakonshme për media, shkruan Gazeta Metro.


Kryetari i FFK’së, Agim Ademi do të qëndrojë në mbajtje për 48 orë.

Këtë e ka konfirmuar Prokuroria Themelore në Prishtinë përmes një komunikatë të lëshuar për media.

Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës ishte ftuar sot për t’u intervistuar.

Pas këtyre zhvillimeve, FFK-ja do të mbajë konferencë të jashtëzakonshme në orën 16:30 në Hotel Emerald. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë