Loading…

Arrestimi i policëve, Inspektorati thërret konferencë të jashtëzakonshme

  • 19/12/2016 | 16:01

Arrestimi i policëve, Inspektorati thërret konferencë të jashtëzakonshme

Inspektorati Policor i Kosovës po mban një konferencë të jashtëzakonshme për media e cila i referohet operacionit të sotshëm të zhvilluar nga hetuesit e IPK-së dhe arrestimeve të zyrtarëve të dyshuar policorë.


Në këtë konferencë do të marrin pjesë kryeshefi Ekzekutiv i IPK-së, Hilmi Mehmeti, kryeprokurori i Prokurorisë në Mitrovicë, Shyqyri Syla, kryeprokurori i Prokurorisë në Prizren, Sylë Hoxha dhe UD i udhëheqësit të Departamentit të Hetimeve Speciale, Exhevit Zuka.

Në këtë konferencë do të shpalosen detaje të operacionit të sotshëm dhe arrestimeve të zyrtarëve policorë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë