Loading…

Arrestohen dy kosovarë të moshës së re në Tropojë, ia vodhën çantën një gruaje

  • 05/06/2021 | 20:51

Arrestohen dy kosovarë të moshës së re në Tropojë, ia vodhën çantën një gruaje

Dy persona nga Kosova janë arrestuar pasi i vodhën çantën e dorës një gruaje në Tropojë, e cila po shkonte në shtëpi.


Në pranga përfunduan V. M., 21 vjeç dhe R. R., 18 vjeçe. Ngjarja ndodhi në fshatin Dojan, raporton Vizion Plus.

Në çantë ajo kishte një sasi parash dhe një telefon.

Përveç çantës së vjedhur, në dhomën e hotelit ku qëndronin dy grabitësit, u gjetën 9 fishekë pistoletë, 4 celularë dhe maska anticovid.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë