Loading…

Arrestohen dy persona në aeroportin e Prishtinës

  • 24/06/2021 | 09:03

Arrestohen dy persona në aeroportin e Prishtinës

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka arrestuar dy persona në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, ‘Adem Jashari’, shkruan Gazeta Metro.


Në raportin 24 orësh të Policisë, bëhet e ditur për arrestimin e dy persona në Aeroport, në dy raste të ndara.

Të dy personat kishin urdhëresë të lëshuar nga Gjykata, për arrestim.

Më poshtë raporti i plotë nga Policia:

ANP ,Prishtinë,  23.06.2021-00:44. Në bazë të urdhëresës lëshuar nga Gjykata është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti me  vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

ANP, Prishtinë .23.06.2021 – 00:30. Në bazë të urdhëresës së gjykatës lidhur me një vepër  penale  është arrestuar një  mashkull kosovar dhe i njëjti  me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë