Loading…

Arrestohen dy persona për vjedhje të rënda

  • 09/11/2018 | 16:25

Arrestohen dy persona për vjedhje të rënda

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona për vjedhje të rëndë.


Njësitet policore të stacionit të Podujevës kanë arrestuar dy persona për disa raste të vjedhjeve të rënda, shkruan gazetametro.net

Të arrestuarit janë K.G. mashkull i moshës 18 vjeçare dh ei dyshuar për tetë vjedhje të rënda dhe K.A. mashkull i moshës 17 vjeçare i dyshuar për tetë vjedhje të raportuarra.

Policia ka bastisur shtëpinë ku janë arrestuar të dyshuarit dhe kanë gjetur dhe sekusatruar gjëra që dyshohet që i kanë vjedhur e po ashtu një sasi substance të dyshuar që dyshohet të jetë marihuanë.

Të dyshuarit janë ndaluar në mbajtje dhe policia po kryeh hetimet e nevojshme. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë