Loading…

Arrestohen dy serbë e një shqiptar për shitje të paligjshme të tokave

  • 07/04/2017 | 12:23

Arrestohen dy serbë e një shqiptar për shitje të paligjshme të tokave

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë, njëri shtetas i Serbisë, dhe një shqiptar pasi kanë shitur paligjshëm disa parcela të tokës në Çagllavicë.


Dy serbë e një shqiptar arrestohen në Çagllavicë për shitje të paligjshme të tokave. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë