Loading…

Arrestohen për prostitucion në Prizren një burrë nga Kosova dhe një grua nga Shqipëria

  • 06/08/2022 | 17:48

Arrestohen për prostitucion në Prizren një burrë nga Kosova dhe një grua nga Shqipëria

Policia e Kosovës ka arrestuar në Prizren një burrë dhe një grua, e cila është shtetase e Shqipërisë, nën dyshimin se kanë kryer marrëdhënie seksuale në këmbim të parave.


Sipas Policisë, lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

I njëjti ka rekomanduar lirimin e tyre.

Rasti është dërguar me procedurë të përshpejtuar në Gjykatë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë