Loading…

Arrestohen se mashtruan qytetarët që po kërkojnë para për një të sëmurë

  • 12/03/2017 | 11:59

Arrestohen se mashtruan qytetarët që po kërkojnë para për një të sëmurë

Në Pejë dy persona janë arrestuar dje pasi kanë mashtruar qytetarët duke iu kërkuar para kinse për një person të sëmurë.


Policia e Kosovës thotë se dy të dyshuarit shqiptarë janë arrestuar dje rreth orës 14:55.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj shqiptarë pasi që të njëjtit kanë kërkuar ndihmë duke mashtruar viktimat –qytetarët se ndihmat i kërkojnë gjëja për një person të sëmurë”, thuhet në njoftimin e Policisë, përcjell gazetametro.net

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë