Loading…

Arrestohen tre persona në Fushë Kosovë, dyshohet se në lokalin e tyre kanë ofruar shërbime seksuale me pagesë

  • 03/02/2021 | 11:49

Arrestohen tre persona në Fushë Kosovë, dyshohet se në lokalin e tyre kanë ofruar shërbime seksuale me pagesë

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshuar në Fushë Kosovë për veprën mundësim apo detyrim me prostitucion, shkruan Gazeta Metro.


Në raportin e Policisë, bëhet e ditur se dje rreth orës 20:30 në Fushë Kosovë, janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar, pasi që të njëjti në lokalin e tyre dyshohet se kanë ofruar shërbime seksuale me pagës.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Raporti i plotë nga Policia:

Fushë Kosovë (NN) 02.02.2021 – 20:30. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar, pasi që të njëjti në lokalin e tyre dyshohet se kanë ofruar shërbime seksuale me pagës. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. //gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë