Loading…

Arrestohen tre persona në Komoran, tentuan të shkelin Policinë

  • 27/01/2017 | 10:29

Arrestohen tre persona në Komoran, tentuan të shkelin Policinë

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në Komoran të Drenasit, pasi që nuk kishin respektuar rregullat.


Krejt kjo kishte ardh si pasojë e asaj kur njësiti policor në një pikë kontrolli ka ndaluar një veturë dhe në të gjendeshin tre persona meshkuj shqiptarë.

I dyshuari që voziste veturën sipas Policisë nuk është ndalur në sinjalizimin e zyrtarit policorë por me automjet ka vazhduar me vrull në drejtin të tyre duke i vënë në rrezik të drejtpërdrejtë.

Tre të dyshuarit janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë