Loading…

Arrestohen tre persona për bastore të palicencuara

  • 25/01/2017 | 13:15

Arrestohen tre persona për bastore të palicencuara

Policia e Kosovës, në një rast të cilësuar si “Organizim i Skemave Piramidale”, ka bërë me dije se ka arrestuar disa persona në Fushë Kosovë.


“Zyrtarët policorë në bashkëpunim me inspektorët e ATK-së kanë organizuar një operacion të përbashkët, ku janë kontrolluar disa lokale të lojërave të fatit të cilat ishin të pa licencuara”, thuhet në njoftimin e Policisë, transmeton gazetametro.net.

Me vendim të prokurorit janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj, shqiptarë të Kosovës, dhe të njëjtit janë dërguar në mbajtje. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë