Arrestohet 20 vjeçari që dhunoi dhe vrau të riun 11 vjeçar në Fushë Kosovë

Policia ka arrestuar personin që dyshohet se ka dhunuar dhe ka vrarë para disa ditës një 11 vjeçar në Fushë-Kosovë, shkruan Gazeta Metro. 20 vjeçari me inicilaet S.O, i komunitetit ashkali është arrestuar gjatë natës së mbrëmshme pas një pune operacionale të Policisë së Kosovës. Personi i arrestuar pas intervistimit është dërguar në mbajtje me … Vazhdoni me leximin e Arrestohet 20 vjeçari që dhunoi dhe vrau të riun 11 vjeçar në Fushë Kosovë