Loading…

Arrestohet dhëndri ditën e dasmës, shkaku i një dhurate

  • 08/12/2021 | 08:22

Arrestohet dhëndri ditën e dasmës, shkaku i një dhurate

Gjatë një dasme në Stamboll të Turqisë është arrestuar protagonisti kryesor shkaku i një dhurate, pushkë që ka marrur nga një mik i tij, shkruan Gazeta Metro.


Policia mori në pyetje dhëndrin İ.M. dhe ndaloi O.İ.D., i cili mbante pushkën. Policia ka konfiskuar pushkën ndërsa i ka dënuar secilin nga 944 lira (62 euro).

Gjithashtu, 3469 lira (230) euro gjobë i është shqiptuar pronarit të sallës, i cili nuk ka respektuar masat e epidemisë, si dhe ka nisur masa administrative për funksionimin pa licencë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë