Loading…

Arrestohet gjakovarja, policia ia bastis shtëpinë dhe i gjen diçka të jashtëligjshme

  • 25/12/2021 | 08:50

Arrestohet gjakovarja, policia ia bastis shtëpinë dhe i gjen diçka të jashtëligjshme

Një grua në Gjakovë është arrestuar dje nga Policia e Kosovës.


Kjo pasi që policia gjatë bastisjes në shtëpinë e saj, ka gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie me 15 fishekë.

E dyshuara pas rastit është arrestuar.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë