Loading…

Arrestohet gjilanasi: Sulmoi seksualisht një femër përmes Instagram

  • 30/09/2020 | 09:58

Arrestohet gjilanasi: Sulmoi seksualisht një femër përmes Instagram

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Ponesh të Gjilanit, pasi i njëjti ka ngacmuar seksualisht një femër përmes Instagramit, shkruan Gazeta Metro. 


Në raportin 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se në Ponesh të Gjilanit është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili përmes rrjetit social Instagram e kishte ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Raporti i plotë nga Policia e Kosovës:

SULM SEKSUAL

Fsh. Ponesh, Gjilan shtator 2020. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar  i cili përmes rrjetit social Instagram  e kishte ngacmuar seksualisht viktimën femër  kosovare. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë