Loading…

Arrestohet gruaja 36 vjeçe pasi që përdhunoi nipin e saj 9 vjeçar

  • 11/02/2019 | 16:33

Arrestohet gruaja 36 vjeçe pasi që përdhunoi nipin e saj 9 vjeçar

Një grua është arrestuar në Indi pasi dyshohet se e ka dhunuar seksualisht nipin e saj 9 vjeçar, transmeton Gazeta Metro


36 vjeçarja u arrestua nga policia në Krelana, në Indinë-juglindore pasi që femija i tregoi një mjeku se ai ishte abuzuar.

Zyrtarët më vonë zbuluan se e dyshuar ishte gruaja e xhaxhait dhe se kjo kishte ndodhur si pasojë e një ‘mosmarrëveshje’ ndërmjet familjes së të riut dhe të akuzuarit

OJQ-ja tha se ai ishte nënshtruar abuzimit seksual për më shumë se një vit dhe se shëndeti i tij mendor ishte prekur.

Nën-inspektori i thenbippalam Binu Thomas tha se ne kemi mësuar se ka pasur një mosmarrëveshje midis familjes së të mbijetuarit dhe të akuzuarit.

Sipas njoftimit bëhet e ditur se policia nuk ka folur akoma me të akuzuaren dhe këtë pritet që ta bëjë në ditët e ardhshme./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë