Loading…

Arrestohet gruaja që u paraqit si punonjëse sociale për të rrëmbyer fëmijë

  • 09/06/2019 | 18:08

Arrestohet gruaja që u paraqit si punonjëse sociale për të rrëmbyer fëmijë

Policia në Santa Ana ka arrestuar një grua të dyshuar pasi u hoq si një punonjëse sociale në një përpjekje për të rrëmbyer fëmijë të porsalindur, transmeton Gazeta Metro.

Sipas departamentit të policisë atje, gruaja shkoi në një shtëpi pranë Warner Avenure, dhe i tha një nëne që ajo shkoi atje për të marrë fëmijën e saj në kujdestari mbrojtëse.

Gruaja nuk u identifikua dhe nëna refuzoi atë. E dyshuara më pas i tha gruas se do të kthehej me policinë, shkruan Klan Kosova.

Policia thotë se nëna e cila u përball me të dyshuarën identifikoi atë dhe tha se ajo u përpoq të merrte fëmijën e saj.

Emri i të dyshuarës nuk është bërë publik./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë