Loading…

Arrestohet hajni duke dalur nga xhamia

  • 27/01/2017 | 15:58

Arrestohet hajni duke dalur nga xhamia

Një i dënuar me dy vite burg nga gjykata, është arrestuar sot duke dalur nga një xhami në Prizren, pasi kishte kryer lutjet e ditës së premtë, shkruan gazetametro.net


“I dyshuari është arrestuar duke dalë prej xhamisë pasi kishte kryer lutjet”, njofton policia.

Zyrtarë policor sot rreth drekës afër xhamisë së Arbanës e kanë arrestuar personin e dënuar për vjedhje të ndryshme.

Siç njofton Policia e Kosovës, i dënuari u dërgua në Burgun e Dubravës për vuajtje të dënimit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë