Loading…

Arrestohet i riu nga Prishtina: Kërcënoi femrën se do t’ia publikojë fotot nudo

  • 10/04/2017 | 14:38

Arrestohet i riu nga Prishtina: Kërcënoi femrën se do t’ia publikojë fotot nudo

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë pasi që i njëjti ka shantazhuar një femër. Sipas raportit të PK-së, i dyhsuari e kërcënoi vajzën se do ti publikoi disa foto intime të saj.

Ndëresa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë