Loading…

Arrestohet moderatori i njohur kosovar

  • 02/03/2021 | 23:35

Arrestohet moderatori i njohur kosovar

Moderatori kosovar Meriton Mjekiqi është arrestuar nga Policia e Kosovës, sonte në Prishtinë.

Po raportohet se Mjekiqi është arrestuar pasi dyshohet se ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër, ndërsa sipas burimeve të “Reporteri.net” ka ndodhur në afërsi të Ambasadës Amerikanë në lagjen “Arbëria”.

Gazeta Express ka tentuar të kontaktojë edhe me Policinë e Kosovës në rajonin e Prishtinës, por të njëjtit nuk kanë dhënë ndonjë përgjigje deri në momentin e publikimit të lajmit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë