Loading…
Arrestohet në Maqedoni përfaqësuesi i invalidëve të UÇK’së në Gjilan
  • 10/08/2018 | 23:07

Arrestohet në Maqedoni përfaqësuesi i invalidëve të UÇK’së në Gjilan

​Afrim Rexhepi Kryetar i Shoqatës së Invalidëve të UÇK-së në Gjilan është arrestuar nga autoritet Maqedonase.


Lajmi për arrestimin e tij është kumtuar nga kryetari i Gjilanint Lutfi Haziri.

“Me shqetësim e mora lajmin për arrestimin e kryetarit të Invalidëve të UCK’së, dega në Gjilan, Afrim Rexhepi nga Policia e Maqedonisë. Kërkojmë lirimin e menjëhershëm të tij!”, ka shkruar Haziri në Facebook.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë