Loading…

Arrestohet një mashkull dhe dy femra në Prishtinë, të dyshuar për prostitucion

  • 07/10/2021 | 09:42

Arrestohet një mashkull dhe dy femra në Prishtinë, të dyshuar për prostitucion

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshimtë për “Mundësim apo detyrim në prostitucion & ofrim i lokaleve për prostitucion dhe bashkëkryerje”.

Është raportuar se gjatë hetimit njësiti policor nga Drejtoria për Hetim të Trafikut të Qenieve Njerëzore ka arrestuar një mashkull dhe dy femra, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprat e lartcekura.

Të dyshuarit pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë liruar të procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë